Jump to content
LaptopVideo2Go Forums

Szukam tabelki ze specyfikacja kart graficznych


Guest WARDEN

Recommended Posts

Witam

Widzialem kiedys na laptopvideo2go obrazek/tabelke ? nie pamietam z rozpisanymi mobilnymi ukladami / jaka pamiec, ile jednostek renderujacych / ale za diabla nie moge tego wyszukac / ani na google ani tu - zacma umyslowa /

bardzo prosze o link do "tabelki" - Serdecznie Dziekuje.

Link to comment
Share on other sites

skudi22

Bardzo Dziekuje ale to sam znalazlem - mi chodzilo o "obrazek" z laptopvideo2 byly tam modele kart graficznych - ile jednostek jaka magistrala pamieci ... i nie moge sie dokopac ... :/

Link to comment
Share on other sites

skudi22

Bardzo Dziekuje ale to sam znalazlem - mi chodzilo o "obrazek" z laptopvideo2 byly tam modele kart graficznych - ile jednostek jaka magistrala pamieci ... i nie moge sie dokopac ... :/

kurcze - zle sie wyslawiem - wiem ze tam to wszytko jest ale szukam "tego obrazka" ... :) jeszcze raz dziekuje :)

Link to comment
Share on other sites

Prosze tu masz rozpiske praktycznie kazdej karty graficznej i jej dokladna specyfikacje , nie w formie tabelki ale za to bardzo rozwiniete informacje :

http://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeForc...SLI.6933.0.html

:)

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem po co piszecie, jemu chodziło o konkretny obrazek który mu podałem, a nie o jakieś specyfikacje z innych stron. Prawdopodobnie potrzebował tego do jakiegoś artykułu czy coś w tym stylu dlatego chciał jpg. Zamykam temat.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...