Jump to content
LaptopVideo2Go Forums

Wolno działa 9600M GT


Guest K@MiL

Recommended Posts

Guest K@MiL

Witam!

Niedawno zakupi?em laptopa firmy HP model DV7-1020eg, problem w tym, ?e gra CS Source bardzo wolno mi dzia?a, ogólnie ko?o 30-40fps i nie przesadzam w tym momencie z detalami (AAx0 :) itd.) sterowniki mia?em ró?ne, i te z serii 17X i te z seri 18X. Karta w laptopie to 9600M GT. Dorad?cie jakie stery by gra?y z t? kart? pod Vist? 32-bitow?.

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Niedawno zakupi?em laptopa firmy HP model DV7-1020eg, problem w tym, ?e gra CS Source bardzo wolno mi dzia?a, ogólnie ko?o 30-40fps i nie przesadzam w tym momencie z detalami (AAx0 :) itd.) sterowniki mia?em ró?ne, i te z serii 17X i te z seri 18X. Karta w laptopie to 9600M GT. Dorad?cie jakie stery by gra?y z t? kart? pod Vist? 32-bitow?.

Power menagement obok zegara daj na full performance.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Witam

Podpinam sie pod temat bo rowniez mam problem dotyczacy tej karty.

Wczoraj zainstalowalem najnowsze stery do niej ze strony nvidii

i niestety w Power menagement nie moge ustawic zasilania karty!

Od czasu wgrania tych sterownikow gry sie przycinaja ;/ przed zainstalowaniem tryb zasilania karty byl

wlaczony na najnizszy a teraz nie moge go znalezsc!!

screen:

http://img66.imageshack.us/i/53099452.jpg/

Link to comment
Share on other sites

Czyli chcesz odzyska? t? opcj? czy przyspieszy? kart??

Bo je?li chodzi o uaktywnienie z powrotem tej opcji to chyba tylko zainstalowanie oficjalnych sterowników od Acera pomo?e (np. st?d).

A je?li chodzi o wydajno?? to my?l?, ?e mo?emy co? z tym zrobi? - zainstaluj 185.85 od Doxa, nast?pnie wy??cz PowerMizer t? aplikacj? (w ten sposób karta b?dzie dzia?a? na pe?nych obrotach) i powiedz czy co? si? zmieni?o.

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje za pomoc :)

Po wgraniu sterownikow ze str acera jest juz mozlwiosc ustawiania zasilania karty ale niestety brak poprawy wydajnosci

Czy po wgraniu sterownikow od Doxa i wylaczeniu tego powermizeru bedzie mocno zauwazalna wydajnosc w grach?? I najwazniejsze czy nie strace gwarancji?? No i mam nadzieje ze z 2 albo 3 lata wytrzyma karta itp :)

z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi ;]

Link to comment
Share on other sites

Czy po wgraniu sterownikow od Doxa i wylaczeniu tego powermizeru bedzie mocno zauwazalna wydajnosc w grach??

My?l?, ?e tak. Zmiana sterownika nie ma ?adnego wp?ywu na wytrzyma?o?? karty, a gwarancji nie tracisz :)

Link to comment
Share on other sites

pewnie glupie pytanie ale z ktorego linku mam pobrac pierwszego czy drugiego?

jakby co mam viste home premium 32 bity

juz wiem chodzi o 1 link ;P

Edited by Tajwan
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...