Jump to content
LaptopVideo2Go Forums

Compal IFL90 GF8600M GT Windows 7 -> TV-OUT problem


Guest Siehu

Recommended Posts

Witam wszystkich...

Ostatnio na laptopie zainstaalowa?em sobie Windows 7 Profesional x64 z MSDNAA. Wi?kszo?c sterowników windows sam zainstalowa?, a do grafiki zainstalowa?em najnowsze sterowniki 191.00 dla tego systemu.

Problem pojawil si? gdy pod??czy?em TV u?ywaj?c wyj?cia TV-OUT. Mam adapter S-VIDEO -> chinch i tak zawsze pod??cza?em TV do komputera na windowsie XP. W??czalem dual view i wszystko ?adnie dzia?a?o. Ale na Win7 po w?aczeniu wyj?cia TV-OUT sterownik nie rozpoznaje trybu PAL telewizora tylko ustawia si? w NTSC, za ka?dym razem musze r?cznie zmieniac na PAL. Dodatkowo jak mam ustawiony dual view, i na TV leci film, a ja pracuje na g?ównym ekranie laptopa, to po zamknieciu klapki laptopa, g?ówny ekran wy?acza si? zupelnie, znika z panelu sterowania nvidia, i wszystkie otwarte okna pojawiaj? si? na TV który jest teraz jedynym, g?ównym ekranem. Po otwarciu laptopa, pojawia si? spowrotem ekran laptopa, i wszystkie okna w?druj? na g?ównym ekran laptopa, a na TV nie ma ju? nic.

Do tej pory pracowa?em na Windowsie XP ze sterownikami 169.04 i wy?ej, i nie mia?em tego problemu.

Czy da si? w jakis sposób naprawic te 2 b??dy sterownika? Czy mo?e to wina samego Win7 i sterownik nie ma tu nic do rzeczy?

Dodam tylko, ?e testowalem te? oryginalne, stare sterowniki producenta, i najnowsze przeznaczone do laptopów sterowniki ze strony nvidi zanim zacz?lem testowa? najnowsze z tej strony, na wszystkich ten sam problem z obs?ug? wyj?cia TV-OUT.

Ma kto? jakie? pomys?y?

Z góry dzi?ki za odpowied?.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...