Jump to content
LaptopVideo2Go Forums

Problem ze sterownikami do grafiki w Asus A8SC

Guest Krystian

Recommended Posts

Guest Krystian

Posiadam laptopa ASUS A8SC. Fabrycznie mia?em zainstalowan? Vist?. Teraz zainstalowa?em XP ale mam problem ze sterownikami do grafiki. Karta graficzna jest taka: nVidia GeForce 8400m G. ?ci?gn??em chyba z tuzin róznych sterowników ale problem jest ca?y czas ten sam: podczas instalacji sterowników instalacja wiesza sie i wyskakuje okno z informacj?: "Program instalacyjny NVidia nie mo?e znale?? sterowników zgodnych z aktualnym sprz?tem. Program instalacyjny zako?czy prac?."

Bardzo prosz? o pomoc jakich sterowników u?y? i jak mam to zrobi?.

Z góry dzi?ki.

Witam. Instalacja sterowników wymaga podmiany pliku INF. Jak to zrobi?, mo?esz dowiedzie? si? z tej instrukcji.

Mo?esz te? pój?? na ?atwizn? i skorzysta? z bardzo dobrych optymalizowanych sterowników od Doxa, które maj? swój w?asny instalator i instaluj? si? jak ka?dy normalny program, bez podmiany INF. Link.

Guest Krystian

Witam,

Niestety ale próbowa?em ju? ze sterownikami z jednej jak i z drugiej stronki i nie pasuj?. Ca?y czas wyskakuje ten sam komunikat: "Program instalacyjny NVidia nie mo?e znale?? sterowników zgodnych z aktualnym sprz?tem. Program instalacyjny zako?czy prac?."

Mam wgranego XP z Service Pack'iem 3. Mo?e zainstalowa? XP bez ?adnych SP??

Znalaz?em nawet stronke jak zaistalowa? XP na moim Asusie A8SC ze wszystkimi sterownikami i niby tam wszystko dzia?a a u mnie nie chce.

Zainstaluj sterownik inn? metod?, "Z dysku...".

Poradnik jest po angielsku, ale z obrazkami. W razie problemów, pisz.

Guest Krystian

I tu jest w?a?nie problem bo menager urz?dze? wogóle nie pokazuje ?adnej karty graficznej jakby jej nie by?o. a podczas wgrywania sterowników przez dysk za pomoc? wygenerowanego modded inf'a nie pokazuje mi ?adnych kart graficznych do zainstalowania. I tak sie dzieje oboj?tnie z jakim sterownikiem.

• 1 month later...