Jump to content
LaptopVideo2Go Forums

Problem ze sterownikami do grafiki w Asus A8SC


Guest Krystian

Recommended Posts

Guest Krystian

Posiadam laptopa ASUS A8SC. Fabrycznie mia?em zainstalowan? Vist?. Teraz zainstalowa?em XP ale mam problem ze sterownikami do grafiki. Karta graficzna jest taka: nVidia GeForce 8400m G. ?ci?gn??em chyba z tuzin róznych sterowników ale problem jest ca?y czas ten sam: podczas instalacji sterowników instalacja wiesza sie i wyskakuje okno z informacj?: "Program instalacyjny NVidia nie mo?e znale?? sterowników zgodnych z aktualnym sprz?tem. Program instalacyjny zako?czy prac?."

Bardzo prosz? o pomoc jakich sterowników u?y? i jak mam to zrobi?.

Z góry dzi?ki.

Link to comment
Share on other sites

Witam. Instalacja sterowników wymaga podmiany pliku INF. Jak to zrobi?, mo?esz dowiedzie? si? z tej instrukcji.

Mo?esz te? pój?? na ?atwizn? i skorzysta? z bardzo dobrych optymalizowanych sterowników od Doxa, które maj? swój w?asny instalator i instaluj? si? jak ka?dy normalny program, bez podmiany INF. Link.

Link to comment
Share on other sites

Guest Krystian

Witam,

Niestety ale próbowa?em ju? ze sterownikami z jednej jak i z drugiej stronki i nie pasuj?. Ca?y czas wyskakuje ten sam komunikat: "Program instalacyjny NVidia nie mo?e znale?? sterowników zgodnych z aktualnym sprz?tem. Program instalacyjny zako?czy prac?."

Mam wgranego XP z Service Pack'iem 3. Mo?e zainstalowa? XP bez ?adnych SP??

Znalaz?em nawet stronke jak zaistalowa? XP na moim Asusie A8SC ze wszystkimi sterownikami i niby tam wszystko dzia?a a u mnie nie chce.

Link to comment
Share on other sites

Zainstaluj sterownik inn? metod?, "Z dysku...".

Poradnik jest po angielsku, ale z obrazkami. W razie problemów, pisz.

Link to comment
Share on other sites

Guest Krystian

I tu jest w?a?nie problem bo menager urz?dze? wogóle nie pokazuje ?adnej karty graficznej jakby jej nie by?o. a podczas wgrywania sterowników przez dysk za pomoc? wygenerowanego modded inf'a nie pokazuje mi ?adnych kart graficznych do zainstalowania. I tak sie dzieje oboj?tnie z jakim sterownikiem.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...