Jump to content
LaptopVideo2Go Forums

Problem z GeForce 9650M GT


Guest Miki86

Recommended Posts

Guest Miki86

Witam,

Mam powa?ny problem z aktualizowaniem sterowników do mojej karty graficznej GeForce 9650M GT. Posiadam laptopa firmy ASUS X57VN. Ostanie stery jakie mam wgrane to wersja 182.50, a jak wgram nowsze to po restarcie systemu komp zalicza taki zwis ?e nie mo?na nic zrobi? tylko surowy restart. Przed instalacj? robi? kopi? zapasow? systemu, aby wróci? do stanu z przed instalacji. Dodam jeszcze ?e dzia?am na Windowse Vista Home Premium 32-bit. B?d? bardzo wdzi?czny za udzielon? pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Witam,

Mam powa?ny problem z aktualizowaniem sterowników do mojej karty graficznej GeForce 9650M GT. Posiadam laptopa firmy ASUS X57VN. Ostanie stery jakie mam wgrane to wersja 182.50, a jak wgram nowsze to po restarcie systemu komp zalicza taki zwis ?e nie mo?na nic zrobi? tylko surowy restart. Przed instalacj? robi? kopi? zapasow? systemu, aby wróci? do stanu z przed instalacji. Dodam jeszcze ?e dzia?am na Windowse Vista Home Premium 32-bit. B?d? bardzo wdzi?czny za udzielon? pomoc.

Mam ten sam model lapka i przez dlugi czas meczyl mnie ten problem. Wgraj najnowszy bios 212 ze strony Asusa( http://dlsvr.asus.com/pub/ASUS/nb/M50V/M50VAS212.zip ).

To rozwiaze problem. Sam teraz lece na 195.62 , PhysX 9.10.0129 i wszystko smiga ok. Nie zapomnij o sterach do chipsetu (na Asusie sa stare, wiec oficjalna strona intela lub www.station-drivers.com ).

Pozdrawiam:)

Link to comment
Share on other sites

Guest Miki86

Walo bardzo Ci dzi?kuj? za okazan? pomoc. Zrobi?em tak jak mi poradzi?e? i jak narazie hula a? mi?o! :) Najwi?kszy problem mia?em ze znalezieniem odpowiednich sterów do chipsetu i tak nie jestem do ko?ca pewny czy wgra?em odpowiednie, ale narazie dzia?a. Jeszcze raz dzi?kuje!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...